CP000382R00KE66
MFR.Part #
CP000382R00KE66
JLCPCB Part #
C19311882
Description
-65℃~+275℃ 3W 82Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS