CP00033K300KE66
MFR.Part #
CP00033K300KE66
JLCPCB Part #
C19405287
Description
-65℃~+225℃ 3.3kΩ 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS