CP000339R00JE66
MFR.Part #
CP000339R00JE66
JLCPCB Part #
C19435123
Description
-65℃~+275℃ 39Ω 3W Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS