CP0003300R0KE66
MFR.Part #
CP0003300R0KE66
JLCPCB Part #
C19569913
Description
-65℃~+225℃ 300Ω 3W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS