CP00032R200KE14
MFR.Part #
CP00032R200KE14
JLCPCB Part #
C1481193
Description
-65℃~+275℃ 2.2Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±300ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS