CP000315R00KE66
MFR.Part #
CP000315R00KE66
JLCPCB Part #
C19335017
Description
-65℃~+275℃ 15Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS