CP000310R00KE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CP000310R00KE66
JLCPCB Part #
C19610386
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 10Ω 3W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS