CP0002R9100KE66
MFR.Part #
CP0002R9100KE66
JLCPCB Part #
C19354132
Description
-65℃~+275℃ 2W 910mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS