CP000233R00JE66
MFR.Part #
CP000233R00JE66
JLCPCB Part #
C19517347
Description
-65℃~+275℃ 2W 33Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS