CP00021R500KE66
MFR.Part #
CP00021R500KE66
JLCPCB Part #
C19365807
Description
-65℃~+275℃ 1.5Ω 2W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS