CP0002150R0KE66
MFR.Part #
CP0002150R0KE66
JLCPCB Part #
C19327576
Description
-65℃~+225℃ 150Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS