CMF65560K00DEBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF65560K00DEBF
JLCPCB Part #
C1407297
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 560kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors