CMF65220R00GKEK
MFR.Part #
CMF65220R00GKEK
JLCPCB Part #
C1420307
Description
1.5W 220Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS