CMF6515K800FKEK
MFR.Part #
CMF6515K800FKEK
JLCPCB Part #
C1419733
Description
1.5W 15.8kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS