CMF6512M100FKEK
MFR.Part #
CMF6512M100FKEK
JLCPCB Part #
C1447828
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 12.1MΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS