CMF6510M000FHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF6510M000FHBF
JLCPCB Part #
C1441416
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10MΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors