CMF60825K00FHEK
MFR.Part #
CMF60825K00FHEK
JLCPCB Part #
C1422776
Description
-55℃~+175℃ 1W 825kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS