CMF6062R000GKEK
MFR.Part #
CMF6062R000GKEK
JLCPCB Part #
C1419685
Description
-55℃~+175℃ 1W 62Ω Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS