CMF6049R900FHBF70
MFR.Part #
CMF6049R900FHBF70
JLCPCB Part #
C1420530
Description
-55℃~+175℃ 1W 49.9Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors