CMF60499R00FKEK64
MFR.Part #
CMF60499R00FKEK64
JLCPCB Part #
C1407673
Description
-55℃~+175℃ 1W 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS