CMF60481R20BEBF
MFR.Part #
CMF60481R20BEBF
JLCPCB Part #
C1405412
Description
-55℃~+175℃ 1W 481.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors