CMF6047R000BHBF
MFR.Part #
CMF6047R000BHBF
JLCPCB Part #
C1420096
Description
-55℃~+175℃ 1W 47Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors