CMF6030K100FKEK
MFR.Part #
CMF6030K100FKEK
JLCPCB Part #
C1422198
Description
-55℃~+175℃ 1W 30.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS