CMF60301R00FLBF
MFR.Part #
CMF60301R00FLBF
JLCPCB Part #
C1422683
Description
-55℃~+175℃ 1W 301Ω Metal Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors