CMF60250R00JNEA70
MFR.Part #
CMF60250R00JNEA70
JLCPCB Part #
C3418793
Description
-55℃~+175℃ 1W 250Ω Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors ROHS