CMF6010K000FKBF64
MFR.Part #
CMF6010K000FKBF64
JLCPCB Part #
C1407745
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors