CMF6010K000FHRE
MFR.Part #
CMF6010K000FHRE
JLCPCB Part #
C3466582
Description
-55℃~+175℃ 10kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors