CMF60100K00FEBF
MFR.Part #
CMF60100K00FEBF
JLCPCB Part #
C1422005
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors