CMF60100K00BHRE
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF60100K00BHRE
JLCPCB Part #
C3472176
Package
Plugin,D3.7xL8.7mm
Description
-55℃~+175℃ 100kΩ 1W Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors