CMF55R25000GNEK
MFR.Part #
CMF55R25000GNEK
JLCPCB Part #
C1439049
Description
-55℃~+175℃ 250mΩ 500mW Metal Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS