CMF55R10000JNBF
MFR.Part #
CMF55R10000JNBF
JLCPCB Part #
C1439020
Description
-55℃~+175℃ 100mΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors