CMF55620K00JKEK
MFR.Part #
CMF55620K00JKEK
JLCPCB Part #
C1423420
Description
-55℃~+175℃ 500mW 620kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS