CMF555M9000JNBF
MFR.Part #
CMF555M9000JNBF
JLCPCB Part #
C1400441
Description
-55℃~+175℃ 5.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors