CMF55590K00BHEK
MFR.Part #
CMF55590K00BHEK
JLCPCB Part #
C1422160
Description
-55℃~+175℃ 500mW 590kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS