CMF55512R00FKEK39
MFR.Part #
CMF55512R00FKEK39
JLCPCB Part #
C1407695
Description
-55℃~+175℃ 500mW 512Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS