CMF5546R400FHBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CMF5546R400FHBF
JLCPCB Part #
C1422270
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-55℃~+175℃ 46.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors