CMF5545K300FEBF70
MFR.Part #
CMF5545K300FEBF70
JLCPCB Part #
C1422234
Description
-55℃~+175℃ 45.3kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors