CMF5543K200FKEK
MFR.Part #
CMF5543K200FKEK
JLCPCB Part #
C1422289
Description
-55℃~+175℃ 43.2kΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS