CMF553M9000JNBF
MFR.Part #
CMF553M9000JNBF
JLCPCB Part #
C1419841
Description
-55℃~+175℃ 3.9MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors