CMF553M0100FHBF
MFR.Part #
CMF553M0100FHBF
JLCPCB Part #
C1425301
Description
-55℃~+175℃ 3.01MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors