CMF553K9200DHBF
MFR.Part #
CMF553K9200DHBF
JLCPCB Part #
C1420226
Description
-55℃~+175℃ 3.92kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors