CMF553K2800BEBF
MFR.Part #
CMF553K2800BEBF
JLCPCB Part #
C1422763
Description
-55℃~+175℃ 3.28kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors