CMF5530R100DEBF
MFR.Part #
CMF5530R100DEBF
JLCPCB Part #
C1421649
Description
-55℃~+175℃ 30.1Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors