CMF5530R000FEBF
MFR.Part #
CMF5530R000FEBF
JLCPCB Part #
C1400125
Description
-55℃~+175℃ 30Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors