CMF552K0500BHBF
MFR.Part #
CMF552K0500BHBF
JLCPCB Part #
C1420490
Description
-55℃~+175℃ 2.05kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors