CMF5522M000JNBF
MFR.Part #
CMF5522M000JNBF
JLCPCB Part #
C1417946
Description
-55℃~+175℃ 22MΩ 500mW Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors