CMF5520R500DEBF
MFR.Part #
CMF5520R500DEBF
JLCPCB Part #
C1420396
Description
-55℃~+175℃ 20.5Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors