CMF551M2700FKEK
MFR.Part #
CMF551M2700FKEK
JLCPCB Part #
C1419285
Description
-55℃~+175℃ 1.27MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors ROHS