CMF551M1000BHR6
MFR.Part #
CMF551M1000BHR6
JLCPCB Part #
C3372468
Description
-55℃~+175℃ 1.1MΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors