CMF551K3700DHBF
MFR.Part #
CMF551K3700DHBF
JLCPCB Part #
C1420241
Description
-55℃~+175℃ 1.37kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors